Zde můžete umístit informace o autorovi stránek
DSCF9060.JPG
DSCF2376.JPG
Vítám Vás na svých stránkách,kde můžete vidět, čím se bavím ve volném čase.
Jmenuji se Naďa Průšová a bydlím v Novém Boru na severu Čech.
Ručním pracem, zejména háčkování, se věnuji už od dětství, kdy mě k této činnosti přivedla moje babička. Originálním dárkem pro mé synovce a neteř byly pletené svetříky s jejich oblíbenými postavičkami.
V poslední době mi nejvíce času zabírá pečení a zdobení perníčků.Ty jsem začala péci už před téměř 20 lety, nejprve jen klasické vánoční a velikonoční. Teprve poměrně nedávno jsem zkusila z perníku upéci i jiné tvary - výsledky můžete vidět právě zde. Slouží převážně jako dárky pro moji rodinu a známé. Nápadů na to, co vytvořit, mám ještě dost, takže fotky na mých stránkách budou (doufám) přibývat.
banner.png
Jsem nezávislý registrovaný poradce české firmy zabývající se výrobou a prodejem ekologické bytové kosmetiky Eurona by Cerny.
K Euroně mě přivedla před pár lety moje kamarádka, výrobky jsem vyzkoušela a byla jsem mile překvapena, stačilo opravdu malé množství prostředku a výsledek byl perfektní. A navíc ty úžasné vůně aviváží, mýdel i aromatik! Výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí - neobsahují fosfáty, chlor, formaldehyd a nejsou testovány na zvířatech. Takže neváhejte, pokud také chcete mít voňavou a ekologicky uklizenou domácnost a při tom ještě ušetřit, Eurona je pro Vás ta pravá volba. Můžete vybírat z více jak 400 výrobků rozdělených na péči o prádlo, péči o nádobí, péči o domácnost, péči o děti, péči o automobil, péče o vaše zdraví a péči o rostliny. Najdete zde i kosmetiku s Aloe Vera, vysoce kvalitní pleťovou a tělovou kosmetiku Cerny cosmetix a parfémy.

Nabídku produktů si můžete prohlédnout zde

Vybírejte i z akční nabídky zajímavých a výhodných setů a slev


Pokud budete mít o některý výrobek zájem nebo se budete chtít dozvědět o Euroně více informací, neváhejte mě kontaktovat ;-)
Eurona leporelo 5_4_2017.jpg
Šálky.JPG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one